Képernyős munkahelyek ergonómiája, biztonsága
Amikor képernyős munkahelyekről beszélünk, sokan általában csak az asztali számítógépek monitorára, kijelzőjére gondolnak. Azonban ilyen képernyős munkahelynek minősül az a munkahely is, ahol valamilyen munkafolyamatot szükséges folyamatosan vagy rendszeresen monitoron követni, ellenőrizni.
A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése az oktatás ágazatban
2017. szeptember elsejétől indult útjára A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése az oktatás ágazatban című pályázat. A projekt célja a munkahelyi egészségügy és munkabiztonság fejlesztése, a munkavállalók és munkáltatók célzott tájékoztatása, tudatosítása, illetve a munkakörülmények javítása.
A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a kiskereskedelmi ágazatban
2017. szeptember elsejétől indult el A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a kiskereskedelmi ágazatban című pályázat. A projekt célja a munkahelyi egészségügy és munkabiztonság fejlesztése, a munkavállalók és munkáltatók célzott tájékoztatása, tudatosítása, illetve a munkakörülmények javítása.
A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a gumiipari ágazatban
2017. szeptember elsején indult útjára A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a gumiipar ágazatban című pályázat. A projekt célja a munkahelyi egészségügy és munkabiztonság fejlesztése, a munkavállalók és munkáltatók célzott tájékoztatása, tudatosítása, illetve a munkakörülmények javítása. A projekt a dél-alföldi, az dél-dunántúli és az észak-alföldi régióban, három – a gumiipari ágazatban érintett – érdekképviseleti szervezet közreműködésével valósul meg – Magyar Iparszövetség (OKISZ), Munkástanácsok Országos Szövetsége (MOSZ), Magyar Gumiipari Szövetség (MAGUSZ).
A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a szállítási ágazatban
2017. szeptember elsejétől útjára indul A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a szállítási ágazatban című pályázat. A projekt célja a munkahelyi egészségügy és munkabiztonság fejlesztése, a munkavállalók és munkáltatók célzott tájékoztatása, tudatosítása, illetve a munkakörülmények javítása.
A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a nagykereskedelmi ágazatban
2017. szeptember elsejétől útjára indult „A munkahelyi egészség és biztonság fejlesztése a nagykereskedelmi ágazatban” című pályázat, melynek célja a munkaegészségügy és munkabiztonság minőségének javítása nagykereskedelmi ágazatban, a munkavállalók és munkáltatók célzott tájékoztatása, tudatosítása, illetve a munkakörülmények javítása.