Postás Harsona
Nehéz év után, de még nehezebb év előtt állnak a POSTÁSOK. Igen, így nagybetűvel írva, mert a postás az, aki letesz előbb valamit az asztalra és csak az után kérdi, hogy ebből mennyi az enyém? Lassan azonban ott tartunk, hogy egyre többet követelnek tőle, a szétosztani való pedig gyorsan fogy, és rohamosan szűkül. Ritkán kérdezik meg, hogy van-e valami baja, és ha van, azon tudnának-e segíteni? A kérdéseket mára a követelések váltják fel, az együttérzést kiszorítja az önzés, a jövőtől való félelem, a rettegés a munka elvesztésétől.