A Munkástanácsok Komárom-Esztergom Megyei Szövetsége 2016. február 28-án tartotta az éves küldöttgyűlését
Munkástanácsok Komárom-Esztergom Megyei Szövetsége 2016. február 28- án tartotta az éves küldött küldöttgyűlését Oroszlányon. A küldöttek egyhangúan elfogadták a szervezet új egységes szerkezetben foglalt alapszabályát.