A Munkástanácsok Országos Szövetségének közigazgatási szektor ügyeiért felelős alelnöke levélben fordult az UFE elnökéhez annak érdekében, hogy erősítse a VPDSZ, a Munkástanácsok és az európai adó- és vámigazgatási dolgozókat képviselő szervezet közötti szakmai együttműködést. A levél kiemelten foglalkozik az adó- és vámigazgatások integrációjának európai tapasztalataival, valamint azzal, hogy ezek az ismeretek miként segíthetik a magyar közszféra munkavállalóinak érdekképviseletét.
UFE Elnök úr felé megküldött levél